Temperatūras SENSori OLIL-Termo

Termopāri sastāv no divām atšķirīgām vadus (thermoelectrodes) ir savstarpēji savienoti vienā galā un kas veido daļu no sistēma, ko izmanto, lai mērītu temperatūru termo efektu (Seebeck efekts). Kopsavilkums termo parādība sastāv izraisot termoelektriska spēku (siltuma EMF). Tā rezultātā temperatūras starpība starp diviem krustojumiem: mērīšanas (pievienojies galiem termopāri), kas ietekmē izmērīto temperatūru un atsauci (peldošo vaļēju gali thermoelectrodes), kas ir pazīstams temperatūra (parasti 0°C).

Platīna un niķeļa pretestības termometri ir ierīces, kas reaģē uz temperatūras izmaiņām, mainot to iebūvēto rezistoru pretestību. Papildus termometriskam rezistoram iekšējās izolētās savienojošās vadi un ārējie spailes, kas paredzēti mērīšanai, tiek ievietoti izolācijas korpusā. Var būt montāžas elementi vai savienojuma galviņas.

Termoelektriskie termometri ir ierīces, kas reaģē uz temperatūras izmaiņām, mainot termoelementu iebūvēto termoelektrisko spēku. Papildus termopai, ārējās kontaktligzdas ievieto mēriekārtās pieslēgšanai izolatorā. Var būt montāžas elementi vai savienojuma galviņas.

Vakances
Vakances
Mēs esam sociālajos tīklos
Lapas karte
Lapas karte