TEAT apsildāmās šļūtenes

TEAT S.p.a. ražo augstas kvalitātes elastīgas caurules, kas aprīkotas ar elektrisko apsildi. Šos izstrādājumus izmanto dažādās nozarēs, kur nepieciešams sildīt destilējamo šķidrumu, vienlaikus uzturot nemainīgu temperatūru. Šo izstrādājumu izmantošana ļauj lietotājiem uzņēmumiem iegūt divu veidu priekšrocības:

Pašlaik to izmanto šādās nozarēs: pārtikas rūpniecībā, gāzes analīzē, iepakošanas rūpniecībā.

TEAT izstrādā un ražo elektriski apsildāmas šļūtenes šķidrumu un gāzu transportēšanai nemainīgā temperatūrā. Darba temperatūras diapazons ir no 30 līdz 250°C, bet īpašās versijās - līdz 350°C. Dažādi iekšējās šļūtenes nominālie diametri ļauj nodrošināt jebkuru nepieciešamo plūsmas ātrumu.

Plašais savienotājelementu klāsts un plašais elektrisko savienotāju klāsts atbilst visām tehniskajām un ražošanas prasībām.

Variantos Iekšējo šļūteni ražo, ekstrudējot un saķepinot politetrafluoretilēnu (oriģinālais PTFE no DUPONT© 62N tipa).. No ārpuses to aizsargā 18/8 - AISI 304 nerūsējošā tērauda pinums, kas nodrošina augstu darba spiediena izturību. PTFE var uzskatīt par "vērtīgāko" polimēru, jo tam piemīt unikāla lietderīgo īpašību kombinācija, piemēram, zems berzes koeficients, lieliska ķīmiskā inertums, ļoti lipīga virsma, augsta izturība pret augstām un zemām temperatūrām, izcilas dielektriskās īpašības, pareiza stingrības/elastības attiecība, lieliska izturība pret mitrumu un gandrīz nulles tilpuma izplešanās.

PTFE var bojāt tikai dažas vielas: sārmu metāli izkausētā stāvoklī (piemēram, nātrijs un kālijs) un daži fluorēti ķīmiskie savienojumi (fluors gāzveida stāvoklī, hlora fluorīds utt.). Ņemot to vērā, TEAT piedāvā elektriski apsildāmas šļūtenes, kas lielā mērā ir remontējamas, ļaujot atkārtoti izmantot izmantojamos elementus, nomainot tikai tos, kas ir nolietojušies.

Integrēts iekšējais sensors mēra materiāla temperatūru un ļauj ārējai ierīcei kontrolēt sildīšanas pretestību, lai uzturētu nemainīgu temperatūru. Gala savienotājelementi tiek uzstādīti, izmantojot īpašu aukstās deformācijas (presēšanas) procesu, lai nodrošinātu to pilnīgu hermētiskumu. Galu korpusi un aizsargājošais pinums nodrošina augstu mehānisko izturību, kas ir nepieciešama, ja šļūteni izmanto vai pārvieto ar rokām. Elektriski apsildāmo šļūteņu ražošanā tiek veikta stingra iekšējā un ārējā kontrole. Visi izstrādājumi tiek testēti.

ТEAT S.p.a. ir uzņēmums, kas atrodas Sanmarīno Republikā (Itālija). Uzņēmums tika dibināts 1984. gadā un specializējas elastīgu šļūteņu projektēšanā un ražošanā, kas paredzētas pusfabrikātu transportēšanai šķidrā, pusšķidrā vai gāzveida stāvoklī nemainīgā temperatūrā. TEAT piedāvā drošus un inovatīvus risinājumus, kas balstīti uz rūpīgu un rūpīgu ražošanas prasību izpēti. Lielas ražošanas jaudas un plašs pārstrādei gatavu izejvielu klāsts ļauj mums piegādāt augstas kvalitātes gatavus produktus ļoti īsos piegādes termiņos, pat ļoti pielāgotas produkcijas gadījumā.

Vakances
Vakances
Mēs esam sociālajos tīklos
Lapas karte
Lapas karte