Pakalpojumi

Mūsu kompānijas devīze – kompleksa un visātrākā mūsu klientu apkalpošana pa vislabākajām cenām tirgū. Mūsdienu pieeja.

Pateicoties šai devīzei, mēs attīstāmies no dibināšanas momenta. Mūsu piedāvāto pakalpojumu daudzums un kvalitāte arī aug. ja Jums liekas, ka kaut-kas trūkst – vērsieties pie mums un mūsu komanda labprāt papildinās sarakstu ar jauniem virzieniem.

Automatizācijas nodaļa

Kompānijas ražošanas automatizācijas nodaļa ļauj ne tikai īstenot vidējus un lielus automatizācijas projektus, bet arī uzturēt mūsu menedžeru kvalifikāciju. Pateicoties tam, mēs vienmēr esam lietas kursā par jaunumiem un labākajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem nozarē. Uz doto momentu inženieru risinājumu portfolio ieviesti daudzi veiksmīgi automatizācijas projekti dažādās rūpniecības nozarēs. Cieša sadarbība ar pasūtītāja tehnologiem ļauj sasniegt ideālu attiecību cena/kvalitāte un investīciju atdevi īstenotajos projektos.

Atsevišķa konkurences priekšrocība ir liela pieredze un esošo sistēmu nozarē zināšana. Balstoties uz mērierīces un automatizācija pārdošanu pieredzi, mēs vienmēr varam ieteikt tehnologiem, kā var tikt atrisināts jautājums no automatizācijas redzes viedokļa. Dažreiz patiesa risinājuma meklēšanai lietderīga pieredzes/zināšanu apmaiņa starp ražošanas nozarēm.

Automātikas sistēmu projektēšana

Kompānijas grupā ir saliedēta automātikas sistēmu projektētāju komanda, kas spējīgi izstrādāt jebkuras sarežģītības projektu dokumentāciju, kas sakrīt ar projekta ieviešanas valsts standartiem. Iespējama objekta sagatavošana „līdz atslēgai”, gan arī atsevišķa projekta turpmākā uzturēšana.

Automatizācijas paneļu montāža

Daudziem pasūtītājiem svarīgi ne tikai kvalitatīvi, bet arī ātri savākt automatizācijas paneļus.

Mūsu darbiniekiem, kas veic montāžu, pirmajā vietā ir kvalitāte, otrajā – ātrums. Pateicoties tam, mēs īsos termiņos veicam drošu automatizācijas paneļu montāžu. Iespējama montāža gan pēc gatavām shēmām, gan arī pēc tehniskā uzdevuma.

Programmēšana un palaišana-nodošana

Atsevišķi iespējams izdalīt programmēšanas pakalpojumus. Daudziem uzņēmumiem ir savi inženieri un elektriķi, kas var veikt vadības paneļu montāžu un palaist tos. Mūsu speciālisti var atsevišķi ieprogrammēt kontrolleri un palīdzēt ieviest ekspluatācijā. Tas ievērojami pazeminās projekta vērtību un neprasīs no pasūtītāja algot vai apmācīt savu programmētāju programmas uzrakstīšanai.

Dispečerizācija

Iekārtu darba, drošības, produkcijas kvalitātes kontroles paaugstināšanai un cilvēkresursu pazemināšanai uzņēmumos bieži ievieš monitoringa vai dispečerizācijas sistēmas. Dotās sistēmas var piegādāt gan modernizācijas sastāvā, gan atsevišķi jau esošām iekārtām. Mūsu izpildīto projektu portfolio ir daudz dispečerizācijas sistēmu jau uzstādītām iekārtām. Vairāk kā 80% jauno projektu jau ir ar dispečerizācijas un monitoringa sistēmām.

Enerģijas saudzēšanas pasākumi

Atsevišķs virziens automatizācijā ir pasākumi, kas ļauj uzlabot enerģijas taupīšanas rādītājus. Pamatā ekonomija tiek sasniegta uz siltuma un enerģijas kaloriju patēriņa samazināšanas rēķina, ko patērē dzesēšanai. Atsevišķi ir apgaismojuma elektroenerģijas ekonomijas pasākumi. Atsūtiet mums informāciju par savu objektu un mēs palīdzēsim Jums izstrādāt un ieviest pasākumus, kas vairākas reizes pazemina enerģijas patēriņu.

Pilna investīciju atgriešana vidēji notiek 2-3 gadu laikā, ekonomija sasniedz līdz 30%-40%. Šī pakalpojuma ietvaros tāpat iespējams pasūtīt ēku apsekošanu ar termogrāfijas kameru palīdzību.

Metroloģiskā laboratorija

Laboratorijas darbības virzieni:

Dažreiz labāk koncentrēties uz pamata specializācijas veikšanu, nevis tērēt investīciju resursus pašu mērierīces un automatizācija nodaļas un metroloģiskās laboratorijas uzturēšanai. Mūsu speciālisti veiks metroloģisko un inženieru apkalpošanu Jūsu organizācijas mērīšanas iekārtu parkam. Nevajadzēs rūpēties par iekārtu pārbaudes termiņiem, metrologu štatu un pašu laboratorijas akreditāciju/uzturēšanu.

Lieliem uzņēmumiem iespējama laboratorijas izveidošana paša uzņēmuma teritorijā. Datu bāze, kas uzglabājas serverī, ļauj precīzi plānot metroloģiskās operācijas uzņēmumā.

Sākotnējā iekārtu pārbaude

Mērījumu iekārtu precizitāte ir drošības pamats ražošanā. Mūsu kolektīvs palīdzēs nodrošināt visu mūsdienu standartu precizitāti, izmantojot jaunākos precīzākos etalonus. Mūsu laboratorijas darbības jomā ietilpst plaša spektra spiediena un temperatūras mērīšanas līdzekļu pārbaude.

AR METROLOĢISKO PAKALPOJUMU CENĀM var iepazīties šeit.

Mērījumu iekārtu periodu pārbaude un pārbaužu periodu apsekošana

Ja uzņēmumā ir liels iekārtu parks, Jūs ne vienmēr savlaicīgi variet apsekot to momentu, kad iekārta jānodod pārbaudes veikšanai. Iekārtu ar novecojušu pārbaudi izmantošana rada ne tikai neprecīzus datus, bet arī soda sankcijas no pārbaužu veikšanas iestādēm. Mūsu speciālisti uzņemsies šo uzdevumu un Jums nevajadzēs uztraukties par rādījumu neprecizitāti.

Kalibrēšana (gradācija)

Lai novērtētu iekārtas kļūdu vai tās labojumu, nepieciešama kalibrēšana (gradācija). Kalibrēšana nepieciešama visām mērīšanas iekārtām, pat indikatoriem, jo tā izslēdz kļūdas iespējamību rezultātos. Mūsu laboratorija veiks kalibrēšanu paātrinātā režīmā, nepārkāpjot pie tam tehnoloģiju.

Testēšana

Bieži dārgu iekārtu ekspluatācijā kļūdainas to sastāvdaļu darbības dēļ var rasties nepareizi rādījumi. Lai izvairītos no iekārtu bojājuma, papildus kļūdu rašanās rezultātos, nepieciešams veikt regulāru testēšanu. Mūsu speciālisti veiks testēšanu gan ekspluatācijas vietā, gan arī iekārtu demontāžu un to pārbaudi laboratorijā.

Gaisa-balsta un karkasa konstrukciju projektēšana

Mūsu kompānija sniedz visu projektēšanas pakalpojumu kompleksu, sākot ar darba projekta izstrādi, beidzot ar pilnas projekta-tāmju dokumentācijas paketes izstrādi gaisa-balsta, kā arī pneimo-balsta, karkasa un citām konstrukcijām.

Tā kā uz doto momentu nav skaidra pneimo-konstrukciju projektēšanas reglamenta, tad kompānijas uzkrātā pieredze doto projektu realizācijai dod mūsu kompānijai lielas priekšrocības projekta izstrādē, ņemot vērā konkrētās pasūtītāja prasības.

Gaisa-balsta konstrukciju apkalpošana

Kā jebkurām citām būvēm, gaisa-balsta konstrukcijām nepieciešama periodiska apkalpošana. Īpaši tas attiecas uz ventilācijas iekārtām, kuru kvalitatīva darbaspēja tieši atkarīga no savlaicīgas apkalpošanas.

Īpaša uzmanība pie apkalpošanas jāpievērš gultņu stāvoklim, iekārtu pievad-siksnām, apvalka piekļaušanai pamatu un ieejas grupām utt.. Mēs zinām šīs nianses, tāpēc OLIL var veikt pastāvīgu šādu objektu apkalpošanu, kā arī konsultēt un sniegt nepieciešamās rekomendācijas.

Gaisa-balsta konstrukcija energoaudits un enerģijas taupīšanas pasākumi

Tā kā atšķirībā no kapitālām ēkām un būvēm, gaisa-balsta konstrukcijas uztur savu formu, kā arī tās apkurina ar gaisa plūsmu, ko padod ar ventilācijas iekārtas palīdzību objekta iekšienē, pastāv sava pasākumu specifika attiecībā uz doto objektu enerģijas taupīšanu.

No pareizas iekārtu iestatīšanas, kas atbild par spiedienu un temperatūru kupola iekšienē, tieši atkarīgi dotās būves enerģijas efektivitātes rādītāji.

Šo procesu automatizācija palīdzēs ievērojami samazināt izdevumus apkurei aukstajā gadalaikā un izdevumus kondicionēšanai vasaras periodā. Tāpat mūsu kompānijas speciālisti izstrādājuši dažus inovāciju tehnoloģiskos risinājumus uz kupolu padodamā gaisa kontrolei un sadalei, kas paredz ievērojamu ekspluatācijas izdevumu samazināšanu.

Iekārtu noma

Tieši nomas galvenā ērtība ir lietošana pēc nepieciešamības. Jums nav nepieciešams pirkt dārgas iekārtas savu aparātu kalibrēšanai un uzglabāt tās. Mēs sniegsim Jums vajadzīgo iekārtu noteiktā termiņā, pēc izmantošanas atbrīvosim Jūs no tās uzglabāšanas un transportēšanas.

Noma – tā ir ērtība un finansiāls ekspluatācijas izdevīgums!

Kompānija OLIL piedāvā sekojošu iekārtu nomas pakalpojumus:

Balometra noma

Balometrs kalpo diferenciālā gaisa spiediena mērīšanai iekšienē un ap tirdzniecības un rūpniecības ventilācijas sistēmām, kas tagad kļūst vienkāršas un ērtas. Izmantojot balometru, var ierakstīt manometra mērījumus norādītajā laika intervālā. Balometrs paredzēts tieši apjoma plūsmas mērīšanai no difuzora (kanāla vai caurules daļa, kurā notiek plūsmas palēnināšanās), restēm un reģistriem.

Ja Jums nepieciešama pastāvīga balometra ekspluatācija un Jūs nedomājat iekļaut budžetā papildus izdevumus iekārtu iegādei un apkalpošanai, tad šajā gadījumā balometra noma būs problēmu risinājums. Mūsu kompānija garantē Jums iekārtu piegādi ideālā tehniskā stāvoklī, kā arī vajadzīgo aksesuāru, t.i.: adaptera komplekts apvalkam, pats vajadzīgā gabarīta brezenta apvalks, PC un kabelis.

Termovizora (kameras) noma

Enerģijas taupīšanas rādītāju uzlabošana ir galvenais uzņēmuma darbības ekonomiskā izdevīguma rādītājs. Būtisku ekonomiju var sasniegt uz enerģijas izlietojuma neizmantojamo telpu apsildes un apgaismojuma samazinājuma rēķina, ļauj novērst zudumus no siltuma aizplūšanas būvē. Būvju apsekošanas veikšanai attiecībā uz neracionālu enerģijas izlietojumu, mēs esam gatavi piedāvāt Jums kompaktu termovizoru. Termovizora kamera ir augsti tehnoloģiska iekārta, kas ļauj iegūt pilnu siltuma kontrastu spektru.

Temperatūras kalibrētāju noma

Uzņēmumos temperatūras kalibrētāji tiek izmantoti gāzes apjoma korektoru pārbaudei, iekārtām gāzes skaitītāju pārbaudei, ciparu termometriem, pretestības pārveidotājiem temperatūras atšķirību izmērīšanai, termo-pārveidotājiem ar unificētu izejas signālu, kā arī temperatūras izmērīšanas kanālu pārbaudei un metroloģiskai atestācijai.

Spiediena kalibrētāju noma

Uzņēmumos spiediena kalibrētāji kalpo uzdotās precizitātes spiediena iekārtas lielumu salīdzināšanai ar lielumiem, ko rāda spiediena mērīšanas kalibrējamā iekārta. Lai veiktu pārbaudi un pārbaudītu precizitāti, izmēģinājumu objekts tiek pievienots kalibrējamai iekārtai ar spiediena cauruli. Kalibrēšana tiek veikta uzstādīšanas vietā, lai izvairītos no ilgstošas dīkstāves.

Pēc nepieciešamības īpaši nomas noteikumi paredzēti atsevišķi līgumā, pēc kā iekārtas atbilstoši līgumam un pieņemšanas-nodošanas aktam tiek nodotas klienta atbildīgai diennakts lietošanai.

Silts iepakojums

In preču iepakošanai nosūtītas lodziņā ar ierīci tiek ievietots iekšā īpašu paketi, kas ir putu-transformators - noslēgtā plastmasas maiss, kas satur komponentus no iepakojuma materiāla. Pēc aktivizēšanas pakete (maisījumos) veidojas polimērs putām kas aizpilda visu iekšējo telpu transporta kastes, un pateicoties tās plastiskums iepakošanas laikā izpaužas, precīzi atkārtojot virsmu objekta jāiesaiņo. Putas sacietē un jūsu produkts - ar drošu aizsardzību pret triecieniem un vibrācijām kravu transportēšanas laikā ar jebkuru transporta veidu.

Nozīmīgākais ieguvums no šāda iepakojuma - transportēšanas laikā vienota virsma triecieniem un vibrācijām kravu sadale - "gultas" objekts atveido savu formu un nodrošina maksimālu kontaktu jomā. Spēja reproducēt formu preču tranzīta aizsargā visus sensitīvos slodzes: Elektroniskās ierīces un komponentes, testēšanas un mērīšanas iekārtas, sensori un citi.

Izmaksas ir - 17€ / ierīce

Vakances
Vakances
Mēs esam sociālajos tīklos
Lapas karte
Lapas karte