Metroloģiskā laboratorija

«OLIL» metroloģiskā laboratorija savā darbībā izmanto mūsdienīgas amerikāņu un eiropiešu ražotāju iekārtas un garantē augstāko mērījumu precizitāti. Speciāli Jūsu komfortam mēs veicam darbus ar izbraukšanu uz mēŗierīces un automatizācijas uzstādīšanas vietu. Ja kaut-kādu iemeslu dēļ mēs nevaram pārbaudīt Jūsu iekārtas montāžas vietā, tad mēs varam piedāvāt nomaiņas fondu uz pārbaudes laiku tādās pozīcijās, kā:

Iekārtas pieņem pārbaudes veikšanai tīrā stāvoklī, ar pavad-dokumentāciju un pieteikumu (pieteikuma veidlapu var lejupielādēt šeit).

OLIL laboratorija sniedz sekojošus pakalpojumus:

Kalibrēšana mērīšanas gabarītiem un spiediena mērītāji, priekšzīmīgu un citiem līdzekļiem, spiediena mērīšanai SI, bimetals, termopāriem un pretestības termometru, elektroniskās temperatūras sensoru, gāzes detektori, mitruma mērītāji, svari masas plūsmas mērītāju un citu iekārtu laboratorijā vai jūsu riska. Sākotnējās pārbaudes izmaksas cenu sarakstā. Izmaksas var samazināt, ja tiek nodots liels skaits nodoto instrumentu. Ieteicams interesēties par jūsu darba vērtību ar mūsu darbiniekiem.

Pārbaudi veic akreditēts speciālists saskaņā ar verifikācijas procedūru un pārbaudes procedūru. Pārbaudes procedūrā sniegto instrukciju gadījumā advokātam tiek izsniegts verifikācijas sertifikāts.

Metroloģiskais atbalsts jūsu uzņēmumam. Ja jūsu instrumenti flote līdz vairākiem simtiem vienību, mūsu speciālisti var veikt METROLOĢISKAS atbalstīt jūsu uzņēmumu ārpakalpojumu. Pateicoties mūsu pieredzi, mēs jums palīdzēt noteikt, kuras ierīces ir nepieciešams uzticēties, mēs informēsim par termiņa pārbaudi, lai atrastu labākos piedāvājumus par cenu un noteikumus pārbaudes, lai nodrošinātu SI vai zvaniet pārbaudes darbiniekiem, lai pārbaudītu precizitāti instrumentu. Šādam darbam ir nepieciešama individuāla pieeja un pilnīga konfidencialitāte no mūsu puses.

SIA "Olil" metroloģiskā pakalpojuma darbības galvenais mērķis ir apmierināt patērētāju vajadzības pēc kvalitatīviem pakalpojumiem, lai nodrošinātu mērījumu vienveidību, ievērojot visus nepieciešamos spēkā esošos likumus, noteikumus un noteikumus. Katrs SIA "OLIL" metroloģiskā dienesta darbinieks:

(izraksts no SIA "OLIL" kvalitātes politikas)

Pārbaude - mērīšanas līdzekļu piemērotības lietošanai noteikšana, apstiprinot metroloģiskās īpašības obligātajām prasībām. Jāpārbauda ierīces, kas ietilpst valsts regulējuma darbības jomā. Pārbaudi var veikt tikai ar apstiprinātā tipa mērīšanas līdzekļiem.

Verifikācijas marķējums ir zīme, kas norāda, ka mērinstruments ir nokārtojis pārbaudi. Zīmēšanas zīmi, ko sitamie stigmas uzpresēšana zīmogu īstenota par zīmoga vai spiedoga nospieduma uz SI, pase vai sertifikāta pārbaudes (zīmēšanas noteikumi noteikts kalibrēšanas procedūras uz konkrētu veidu). Par pārbaudes derīgums tiek pārbaudīts, izmantojot gada (ceturkšņa, mēneša) ietverto drukas verifikācijas zīmi, vai pārbaudes datuma, rakstīts pasē / apliecības kalibrēšanu.

Primārā pārbaude - mērinstrumenta verifikācija, kas veikta no ražošanas vai pēc remonta. Ja pirmo reizi verificējat veco ierīci, šī procedūra tiek uzskatīta arī par primāro pārbaudi.

Periodiskā verifikācija - pārbaude, kas veikta pēc nākamā intervīzijas intervāla beigām.

Kalibrēšanas intervālu var atrast pasē, tipa aprakstā vai informācijas fondā, lai nodrošinātu mērījumu vienveidību sadaļā "Informācija par apstiprinātajiem mērinstrumentu veidiem". Lai izvairītos no neskaidrībām, meklējot Informācijas fondā, pievērsiet uzmanību mērinstrumenta "ražotājam".

Ārkārtas pārbaudes veic šajā gadījumā jautājumu mērījumu precizitāti nozīmē ražot viņiem kaitējumu, iznīcinot integritāti plombu, kas neļauj nesankcionētu korekciju, vai uz pieprasījuma attiecināmo RF iestādēm.

Kalibrēšana ir faktisko vērtību noteikšana ar noteiktu precizitāti, izmantojot kalibrēšanas metodi. Kalibrēšanas procedūra nozīmē, ka jūs uzzināt mērinstrumenta kļūdas faktisko vērtību. Kalibrēšanai nav noilguma perioda. Saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem kalibrēšana nav valsts regulēšanas jomā iekļauto mērinstrumentu instrumenta precizitātes apstiprinājums.

Kalibrēšanas rezultāts ir kalibrēšanas protokols ar kalibrēšanas marķējuma spiedogu. Atsevišķiem naudas līdzekļiem ir atļauts kalibrēšanas sertifikāts, kas norāda faktiskās instrumenta kļūdas vērtības. Ja mērinstrumentu kalibrē un kalibrēšanas rezultātā tā precizitāte atbilst pieprasītajam, kalibrēšanas zīmi var uzstādīt manometrā.

Pielāgošana - mērīšanas instrumenta regulēšana, pieļaujot kļūdu pieļaujamās robežās. Jūs varat īstenot pielīdzināšanu, nomainot atskaites ierīci ar elektronisko ierīci, ievadot korekcijas koeficientus vai mehāniski manipulējot ar mērinstrumentu. To bieži sajauc ar kalibrēšanu (jo īpaši attiecībā uz mehānisko daudzumu mērīšanu).

Vakances
Vakances
Mēs esam sociālajos tīklos
Lapas karte
Lapas karte