ASA metāliskie rotametri

ASA ir līderis šķidrumu un gāzu plūsmas mērinstrumentu ražošanā un piegādē rūpniecības procesos. Jau vairāk nekā 70 gadus Itālijas uzņēmums ASA projektē, ražo un pārdod Itālijā un ārvalstīs. Reģistrētā preču zīme Azameter® tagad ir pasaulē atzīta kā plūsmas mērinstrumenta nosaukums.

Jaunās L sērijas ASA rotametri ir pilnībā izgatavoti no inoksa tērauda un paredzēti lokāliem plūsmas mērījumiem. Pludiņa pozīcija tiek pārraidīta ar magnētiskās sakabes palīdzību. Piemēroti šķidrumu un gāzu plūsmas mērījumiem augstā spiedienā un temperatūrā. Papildus standarta modelim ar vizuālo plūsmas indikatoru šie azametri ir pieejami ar elektronisko procesoru divvadu tehnoloģijā ar 4-20 mA izejas signālu. Tos var aprīkot ar regulēšanas vārstu, automātisko plūsmas regulatoru un minimālās vai maksimālās plūsmas trauksmes sensoriem. Šajos azametros netiek izmantotas blīves. Savienojumi pēc pieprasījuma var būt ar vītni vai atloku, aksiāli vai taisnā leņķī.

C modeļa azametri ir paredzēti galvenokārt dažādu veidu gāzēm. Īpašās pludiņa formas dēļ instruments ir nedaudz jutīgs pret viskozitātes izmaiņām noteiktās robežās. Tādējādi šim instrumentam ir raksturīgi mazi augstuma zudumi. Instrumenta papildu priekšrocība ir īsais attālums starp abiem atlokiem, tikai 250 mm, kas ļauj to uzstādīt šaurās telpās, kur nav nepieciešams taisns ieplūdes un izplūdes cauruļvads. Tā kā mērinstruments ir pilnībā izgatavots no AISI 316L tērauda, pludiņa pozīcija tiek pārraidīta ar magnētiskās sakabes palīdzību. Šos instrumentus var uzstādīt vertikālos augšupejošos cauruļvados, kā arī horizontālos cauruļvados. Papildus pamata versijai ir pieejams arī modelis ar elektronisko mikroprocesoru ar divu vadu tehnoloģiju Ex d versijā.

Konstrukcijas materiāli:

Vakances
Vakances
Mēs esam sociālajos tīklos
Lapas karte
Lapas karte