PAR KOMPĀNIJU

OLIL kompāniju grupa ir augsti tehnoloģisku ekonomikas rūpnieciskā sektora produktu ražotāja un izplatītāja. Personiskā ražošana un kompānijas ārzemju partneri atlasīti tā, lai panāktu vislabāko cena/kvalitāte attiecību profesionālo iekārtu tirgū.

Visus kompānijas vadošos amatus ieņem cilvēki ar tehnisko izglītību, kas ļauj uzturēt augstu konsaltinga un tehniskās pirmspārdošanas sagatavošanas līmeni. Tā ir pārdošanas nodaļas galvenā vērtība, kas formējusi priekšstatu par OLIL kā profesionālu kompāniju, kas nodarbojas ar profesionālām iekārtām.

Mūsu partneriem izveidota noliktava, ko iespējams paplašināt speciāli Jūsu vajadzībām. Vairākiem produktiem ieviesta uzlabota garantija. Pateicoties augstai produkcijas kvalitātei, preces par summu - ne mazāku, kā 150 EUR ir apmaināmas pret jaunām garantijas remonta gadījumā.

Elastīga cenu politika ļauj OLIL būt vadošajam uzņēmumam savā nozarē.

Kompānijas mērķis – ātri, savlaicīgi un pa labāko cenu tirgū sniegt mūsu pasūtītājiem labākos risinājumus mūsdienu vidē.

Kompānijas vēsture

OLIL kompāniju grupa savu darbību uzsākusi 2003.gadā. 2003.gadā tika izveidots neliels uzņēmums pasūtītāju vajadzību apmierināšanai mērīšanas iekārtu piegāžu un ražošanas automatizācijas sfērā.

2005.gadā kompānija OLIL kļuva par vienīgo amerikāņu kompānijas DWYER INSTRUMENTS ražojumu izplatītāju (t.i., augstas kvalitātes izmērīšanas iekārtu spiediena, līmeņa, temperatūras, plūsmas, gaisa ātruma, mitruma u.c.fizisko parametru kontrolei ražotājs).

Vairāk kā 10 gadu laikā dotā produkcija plaši izmantojama Baltijas tirgū ne tikai, kā drošas un kvalitatīvas iekārtas, bet arī, kā viena no izdevīgākajām cena/kvalitāte attiecības ziņā, ko piedāvā tirgū.

Apmēram šajā laikā tika parakstīts līgums ar itāļu manometru un termometru Nuova Fimа ražotāju. Īpašu kvalitāti tiem piedod mūsdienu tehnoloģijas, ko izmanto ražošanā. Vairākums uzņēmumu un rūpnīcu kļuvuši par doto iekārtu īpašniekiem pēdējo gadu laikā.

Birojs Eiropā dod iespēju ievērojami samazināt piegādes termiņus, pazemina loģistikas izdevumus un tādā veidā kompānija iziet jaunā darba līmenī.

2007.gadā OLIL portfolio pievienots jauns produkts – brīvi-propgrammējami komntrolleri Cybrotech. Pateicoties ne-dārgiem, bet kvalitatīviem kontrolleriem, mūsu klienti ieguvuši iespēju pazemināt automatizācijas procesu pašizmaksu.

2008.gadā kompāniju grupa pievienojusi savā asortimentā itāļu tekstila gaisavadus Klimagiel, liekot pamatus biznesa diversifikācijai.

2009.gadā kompānija atvēra automatizācijas nodaļu. Daži mūsu klienti bija ieinteresēti nevis iekārtu pirkšanā, cik konkrēta rezultāta sasniegšanā savai ražošanai. Mūsu inženieri, pateicoties daudzšķautnainai pieredzei, sniedz pakalpojumus no iekārtu projektēšanas līdz montāžai un palaišanai-uzturēšanai, kas nepieciešamas pasūtītāja ražošanas automatizācijai.

2011.gads kļuvis veiksmīgs kompāniju grupai, pateicoties vācu kompānijas – SIKA produktu pievienošanai savā portfelī, kas ražo temperatūras kalibratorus un spiediena kalibratorus. Vācu kvalitāte dod milzīgas priekšrocības tādai sfērai, kā metroloģija.

No 2012.gada beigām atsevišķu vietu produktu līnijā ieņem sistēma "Gudrais dzīvoklis - Cybroflat"

CybroFlat ļauj viegli un ērti vadīt apgaismojumu, apkuri, ūdens caurteces kontroli, apkuri un apsardzes signalizāciju, bet visu Jums svarīgāko informāciju momentā saņemt ar SMS. Uz šodienu pastāv uzstādāmās sistēmas gan dzīvokļiem, gan arī privātmājām, vasarnīcām..

2012.gadā kompānija uzsākusi darbu ar Slovēņijas kompāniju DUOL, kas ražo gaisa-balsta iekārtas un karkasa tentu konstrukcijas.

Dotajai pieejai nepieciešamas sākotnējās investīcijas vairākas reizes mazāk, kā pie parastu būvju celtniecības.

Šogad kompānijas asortiments papildināts ar pasaulē vadošā cauruļvadu armatūras no plastikas ražotāja Plast-o-matic produkciju

Produkcijas asortimentu papildinājis arī protokolu konvertera FieldServer ražotājs. Protokolu savietojamības un informācijas pārraides no viena uz citu jautājums uz doto momentu aktuāls rūpnieciskajā automatizācijā.

2014.gada beigās uz kompānijas OLIL bāzes tika atvērta metroloģiskā laboratorija. Laboratorija ļauj pārbaudīt un kalibrēt spiediena un temperatūras izmērīšanas iekārtas. Sākta OLIL laboratorijas akreditācijas procedūra.

Viens no galvenajiem kompānijas grupas sasniegumiem – savas temperatūras, spiediena devēju un OLIL termopāru ražotnes atklāšana. Pārņemot vadošo pasaules ražotāju pieredzi un adaptējot tirgus vajadzības, OLIL kompāniju grupa 2014.gadā atklāja savu ražošanu.

Vakances
Vakances
Mēs esam sociālajos tīklos
Lapas karte
Lapas karte