2015.gada 27.februārī

Nedegoša materiāla no stikla-šķiedras tekstila ventilācijas kanāliem izmēģinājumu procesa pabeigšana

Sakarā ar pieaugošajām HVAC tirgus prasībām Eiropas un Krievijā un sakarā ar jaunu ražošanas nozaru attīstību, tekstila ventilācijas kanālu pielietošanas sfēra ievērojami paplašinājusies. Tāpat reizē pieaugušas prasības ne tikai attiecībā uz kvalitāti, bet arī attiecībā uz ventilācijas tirgū pielietojamo materiālu īpašībām.

Atbilstot šīm prasībām, kompānija «OLIL» nesen pabeigusi nedegoša materiāla no stikla-šķiedras izmēģinājumus, no kā ražo ventilācijas kanālus, kas atbilst visstingrākajām ugunsdrošības prasībām. Izmēģinājumi tika veikti ne tikai pēc klasiskas shēmas – attiecībā uz degšanu un uzliesmošanas iespēju, bet arī uz toksiskumu un dūmošanu.

Izmēģinājumu rezultāti uz toksiskumu un dūmošanu izrādījās vieni no vislabākajiem rādītājiem šāda tipa materiāliem savā klasē, ko apstiprina atbilstošs sertifikāts.

Tas nozīmē, ka «OLIL» ražotā produkcija ir atbilstoša visstingrākajām prasībām attiecībā uz ventilācijas kanāliem, kas ļauj ievērojami paplašināt to pielietojuma sfēru.

Tagad, tekstila ugunsdrošos ventilācijas kanālus Klimagiel, var izmantot tajos objektos vai ražošanā, kur parasti tika pielietoti ventilācijas kanāli no cinkota vai nerūsējoša tērauda.

Divpusējs pārklājums no poliuretāna nodrošina ventilācijas kanāliem lieliskas antistatiskas īpašības, kas ievērojami vienkāršo to tīrīšanu un uzturēšanu, kā arī ļauj veikt to virsmas sanitāro apstrādi. Tas dod iespēju pielietot tos pārtikas ražošanā, īpaši gaļas un piena rūpniecībā.

 

2014.gada 23.decembrī

Mūsu ražotie temperatūras devēji ieguvuši sprādzien-drošu iekārtu atbilstības sertifikātu. Uz dotā sertifikāta pamata tiek turpināti devēju izmēģinājumi, lai ieviestu tos mērījumu līdzekļu valsts reģistrā.

 

2014.gada 12.novembrī

Oktobra beigās DWYER izplatītāju globālajā tikšanās, kas notika Orlando, ASV, kompānija OLIL 2-o reizi pēc kārtas tika atzīta par elites DWYER izplatītāju.

Dotais statuss tika piešķirts tikai pasaulē labākajiem DWYER izplatītājiem.

Apbalvojums tika pasniegts Disnejlendas parkā Epkot tikšanās beigās.

Daudz nozīmīgāku apbalvojumu padara tas fakts, ka, lai šo statusu iegūtu, tika veikta visas darbības analīze par pēdējiem 3 gadiem – savdabīgas olimpiskās spēles mērierīces un automatizācija.

Dotā apbalvojuma iegūšanas rezultātā OLIL bija labākais izplatītājs Eiropas un NVS valstu vidū.

Par apbalvojuma statusu liecina arī tas, ka vispār reģionā Eiropa un vidējie Austrumi tika pasniegtas tikai 3 balvas.

 

2014.gada 11.novembrī

Kompānija OLIL kļuvusi par oficiālo vācu ražotāja izplatītāju – kompānijai ALRE Krievijas, NVS un Baltijas valstu tirgū.

Pie mums Jūs variet iegādāties termoregulētājus, termostatus, hidrostatus un citas iekārtas. Pilns iekārtu katalogs pieejams saitā: alre.olil.ru