«OLIL» metroloģiskā laboratorija savā darbībā izmanto mūsdienīgas amerikāņu un eiropiešu ražotāju iekārtas un garantē augstāko mērījumu precizitāti. Speciāli Jūsu komfortam mēs veicam darbus ar izbraukšanu uz mēŗierīces un automatizācijas uzstādīšanas vietu. Ja kaut-kādu iemeslu dēļ mēs nevaram pārbaudīt Jūsu iekārtas montāžas vietā, tad mēs varam piedāvāt nomaiņas fondu uz pārbaudes laiku tādās pozīcijās, kā:

  • Tehniskie manometri, difmanometri;
  • Manometri Magnechelic, Magnesens;
  • Spiediena devēji – pēc iepriekšēja pieprasījuma;
  • Termo-pārveidotāji (termopāri) – pēc iepriekšēja pieprasījuma;

Iekārtas pieņem pārbaudes veikšanai tīrā stāvoklī, ar pavad-dokumentāciju un pieteikumu (pieteikuma veidlapu var lejupielādēt šeit).

OLIL laboratorija sniedz sekojošus pakalpojumus:

Iekārtu sākotnējā pārbaude

Pārbaude paredz oficiāla slēdziena izsniegšanu par mērīšanai sistēmu metroloģisko raksturojumu atbilstību metodikā noteiktajiem. Iekārtu pārbaude ļauj samazināt Jūsu izdevumus remontam, mēŗierīces un automatizācijas nomaiņai, kā arī iegūt patiesu informāciju par tehnoloģisko procesu un precīzus produkcijas rādītāju mērījumu rezultātus.

Ja Jūs strādājat pārtikas rūpniecības, enerģētikas, naftas nozarē, veselības aizsardzības, veterinārijas, apkārtējās vides aizsardzības sfērā, tad Jūsu mērījumu līdzekļiem jābūt obligāti pārbaudītiem un tiem jāatbilst visām metroloģiskajām normām.

Mūsu speciālistu komanda veiks pārbaudījumus ātri un kvalitatīvi, atbilstoši metodikai un Jūs būsiet pārliecināti par iekārtu precizitāti un drošumu, kā arī rezultātu patiesumu.

Mērīšanas iekārtu periodiskā pārbaude un pārbaudes periodu apsekošana

Lai novērstu iekārtu lietošanu ražošanā ar nepareiziem rādījumiem, nepieciešams periodiski tos pārbaudīt. Ja ir liels iekārtu parks uzņēmumā, Jūs ne vienmēr savlaicīgi variet apsekot to momentu, kad tas ir jāizdara. Mūsu speciālisti uzņemsies šo darbu, savlaicīgi paziņos Jums par pārbaudes apliecību darbības termiņa beigām. Tas ļaus Jums samazināt izdevumus metrologu štata uzturēšanai, izvairīties no soda naudām par metroloģisko noteikumu pārkāpumu.

Kalibrēšana (gradācija)

Lai novērtētu iekārtas kļūdu vai tās labojumu, nepieciešama kalibrēšana (gradācija). Kalibrēšana nepieciešama visām mērīšanas iekārtām, pat indikatoriem, jo novērš kļūdu rezultātos. Pie tam bez apliecinājuma par tipa apstiprinājumu pārbaudi veikt nav iespējams, bet kalibrēšanu, lūdzu.

Mūsu laboratorija veiks kalibrēšanu paātrinātā režīmā, nepārkāpjot pie tam tehnoloģiju. Jomas, uz kurām attiecas kalibrēšana, var apskatīt šeit.

Testēšana

Bieži dārgu iekārtu ekspluatācijas laikā to sastāvdaļu bojājumu dēļ var būt nepatiesi rādījumi. Lai izvairītos no iekārtu bojājuma, papildus kļūdas rašanās rezultātos, nepieciešams veikt regulāru testēšanu.

Pirmspārdošanas testēšana:

Mūsu speciālisti veiks mēŗierīces un automatizācijas testēšanu pirms pārdošanas, lai novērstu visus slēptos brāķus un Jūs būsiet pārliecināti par iekārtu drošumu. Testēšanas laiks no 1 līdz 24 darba stundām. Dotais pakalpojums paredzēts plašam spiediena un temperatūras mērīšanas līdzekļu diapazonam.

Detalizēta informācija un cenas pirmspārdošanas testēšanai var precizēt pie mūsu menedžeriem.

Mūsu laboratorijā ir vismūsdienīgākās un precīzākās Jūsu iekārtu pārbaudes, kalibrēšanas un testēšanas iekārtas un etaloni. Savā darbībā mēs izmantojam temperatūras kalibrētājus sika (līdz 1300°C), etalona termopārus sika, hidrauliskos un pneimatiskos pumpjus no firmas sika, Dwyer (līdz 700 bar), etalona manometrus sika (kļūda 0.025%), daudzfunkcionālos kalibrētājus un ciparu manometrus dwyer (lai pārbaudītu manometrus Magnechelic, Photochelic) un citas augstas precizitātes iekārtas.

Mūsdienīga pieeja un orientācija uz klientu – mūsu galvenā devīze!